Proč u nás? 

Obrázek k Proč u nás?

Výhody provozování Vašeho podnikání v areálu AveTy:

Dopravní dostupnost - areál je napojen na hlavní dopravní tepnu krajského města Jihlava - dálniční přivaděč. Nachází se na vjezdu do Průmyslové zóny 1, sjezd a nájezd na přivaděč je vzdálen 1 km, dálnice D1 - oba směry, Praha/Brno - vzdáleny 3 km. Centrum Jihlavy je vzdáleno 5 km, dostupné pro zákazníky a zaměstnance díky zastávce MHD - 3 min chůze od areálu.

Dopravní obslužnost - haly v areálu jsou obslužné všemi druhy těžké a lehké nákladní dopravy. Celý areál je průjezdný, bez nutnosti otáčení. K dispozici dostatek zpevněných ploch k parkování, jak pro nákladní dopravu, tak pro osobní vozidla - vše v rámci areálu. V případě zájmu je zde možnost napojení na železniční vlečku, jenž vede podél areálu.

Cena pronájmu - nabízíme bezkonkurenční nájemní ceny skladů na Jihlavsku. Ceny skladových a výrobních prostor začínají na 350 Kč/m2/rok + DPH. Konkrétní podmínky nájemního vztahu a konečná cena se odvíjí od jednání se zájemcem.

Variabilita prostor - skladové a výrobní prostory lze libovolně dělit od 200 m2 výše. K dispozici ještě přes 4.000 m2 skladových, výrobních a administrativních prostor ve více podlažích. Možnost vestaveb kanceláří, sociálního zázemí, kuchyněk - vysoká variabilita prostor. Nabízíme kvalitní zázemí pro možnost růstu Vaší společnosti.

Výstavba nových objektů - na základě Vašich požadavků, jsme připraveni k výstavbě až 12.000 m2 nových skladových, obchodních a administrativních ploch. Díky umístění areálu na frekventované ulici a v krajském městě, se nabízí prostor jak pro obchodní a kancelářské objekty, tak pro skladové, či logistické haly dle nejvyšších parametrů.

Umístění v rámci Jihlavy - areál AveTy se nachází v hlavní části průmyslové zóny Jihlavy. V okolí naleznete velké množství dalších společností, jenž zvolily podobnou lokalitu pro své podnikání. Tato oblast Vám tedy nabízí pohodlnou možnost navázání kontaktu s místními dodavateli a výrobci.

Aktivní správa areálu a služby - v areálu AveTy, máte každý den k dispozici kontaktní osobu, pro správu technického vybavení objektů - vše zajištěno stálými zaměstnanci. Administrativní zázemí naší společnosti sídlí taktéž přímo v areálu, kde denně dohlížíme na provoz a kvalitu prostředí pro nájemce. Na Vaše přání, jsme schopni zajistit veškeré úklidové a další práce a Vy se můžete nerušeně věnovat svému podnikání.

Další výhody AveTy areálu:

 - zabezpečeno kamerovým systémem se záznamem

 - závodní stravování v přímém sousedtví

 - dopravní obslužnost celé ČR, případně Evropy

 - více než 20 nájemců z oblasti velkoobchodu a služeb

 - prostor pro růst Vaší společnosti